ÁLLÁSLEHETŐSÉG!

2019.09.29

Fuvarozói és szállítmányozói jogi tanácsadással és bérszámfejtéssel foglalkozó cégünk keresi új játékosát!

Úgy gondoljuk, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz munkahelyed legyen, ezért jelentkezz most a Tacho Centerhez asszisztensnek!

Munkavégzés helye: Tatai iroda

Munkavégzés jellege:
- bejövő /kimenő számlák kezelése
- belső programok használata
- napi postázás
- vezetői munka támogatása
- adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- középfokú végzettség
- csapatban és egyénileg is precíz munkavégzés
- szállítmányozás terén szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)
- jogszabályok szeretete, és az azokkal való munka szeretete
- office programok felhasználói szintű ismerete

Bérezés: megegyezés szerint

Amit kínálunk:
- modern, otthonos munkakörnyezet
- rugalmas, családbarát munkabeosztás
- betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség
- előrelépési lehetőség tanácsadói, vagy sales pozícióba
- versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzodat, bérmegjelöléssel, kérjük, küld meg az oldal alján található űrlap segítségével!

Szeretettel vár a Tacho Center!

"Tacho Center - Iránytű a fuvarozásban!"