Nyitott adminisztrátori pozíció

Állást keresel?

Mi nem egy szokványos bér-, és tb. ügyintéző , és jogi tanácsadó cég vagyunk. Kizárólag fuvarozó és szállítmányozó vállalkozások és nagy létszámú gyártó cégek munkavállalóinak a bér- és tb. és jogi ügyeit intézzük, és tb. kifizetőhelyet üzemeltetünk.

A munkánk nem stresszmentes, és lassú, nagyon is pörgős, és változatos. Mi nem csak az ügyfeleink bér- és tb. ügyeivel foglalkozunk, hanem A-tól, Z-ig. A munkánk során elkészítjük számukra a belföldi- és külföldi napidíjak kimutatását, üzemanyagmegtakarítások kimutatását, és az EU minimál órabérek kimutatását is, valamint a teljes jogi adminisztratív irataikat.

Tehát a munkánk, tele van kihívással és nehézséggel, de mi így szeretjük! Ha szereted a kihívásokat, és az új tudás megszerzését, köztünk a helyed!

Munkavégzés helye: Tatai iroda

Munkavégzés jellege:

- bejövő /kimenő számlák kezelése

- belső programok használata

- napi postázás

- vezetői munka támogatása

- adminisztratív feladatok ellátása

- ügyfelekkel kapcsolattartás, egyeztetés

Elvárások:

- középfokú végzettség

- csapatban és egyénileg is precíz munkavégzés

- szállítmányozás terén szerzett tapasztalat (előny, de nem feltétel)

- jogszabályok szeretete, és az azokkal való munka szeretete (előny, de nem feltétel)

- office programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- modern munkakörnyezet

- fiatalos csapat- rugalmas, családbarát munkabeosztás

- betanulási és folyamatos fejlődési lehetőség

- előrelépési lehetőség bér-, és tb ügyintézői pozícióba, a beiskolázás költségét is álljuk

- versenyképes fizetés

- negyed évente időarányos Cafetéria kifizetés

Amit még tudni kell, mindenképpen szeresd a kutyákat, mert az irodában szinte folyamatosan több kutyus is van!

Ha még mindig olvasod a hirdetést és nem ment el a kedved, akkor fényképes önéletrajzodat, bérmegjelöléssel, kérjük, küld el nekünk, az oldalunkon.

Szeretettel vár a Tacho Center Kft. csapata

"Tacho Center - Iránytű a fuvarozásban!"